Telefon

726 301 313

Godziny pracy

08:00 - 16:00

Nowoczesny dom – Józefów

Józefów,
05-410, Polska
2990.000zł Na sprzedaż
Domy
  • 207 m/2
Katarzyna Kocunik
Katarzyna Kocunik
Kontakt z doradcą

Ideał do wprowadzenia. Pasywny dom. Ergonomicznie zaprojektowany.  Nowoczesny, elegancki i ponad czasowy. Projektowany i budowany dla siebie. Materiały z których powstał dom są najwyższej jakości. Spieki kwarcowe, farba Farrow&Ball, pompa ciepła NIBE ( Szwecja ), centrala wentylacyjna z rekuperacją – ThesslaGreen, Okna aluminiowe – 3 warstwowe z argonem w środku. Dach: blacha ocynk malowana proszkowo na czarno. Tarasy. Dom posiada powierzchniowe rozprowadzenie wody deszczowej.

Dwie garderoby. Wszystkie meble na wymiar. AGD w zabudowie –  BOSCH: kawiarka, piekarnik, AEG: zmywarka, lodówka i zamrażarka; okap z odprowadzeniem do komina BEST, odkurzacz centralny Borysowscy. Kuchnia jest wyposażona w carga i szuflady oraz systemy ułatwiające gospodarowanie, wszystko BLUM. Zabudowę kuchenną wykonała firma NOLTE. W salonie który ma 45 m 2 jest kominek wykończony spiekami kwarcowymi. Część domu tzn. hol i salon oraz kuchnia mają wysokość 3,69 m, pozostałą część domu 2,92 m. Na podłodze gdzie znajdują się płytki jest ogrzewanie podłogowe. W łazienkach czujniki do wody podpięte do aplikacji. Instalacja TV oraz internet rozprowadzona w ścianach. Centrala alarmowa, zewnętrzne kamery i czujki, poziom szamba w zbiorniku, etc. sterowane centralką i aplikacją. Pasywny i ekonomiczny  dom. Parterowy z ekspozycją na las. Aktualnie w środku pomalowany na biało, a listwy przypodłogowe, drzwi oraz roleta drewniana przesuwana w kuchni koloru oliwkowego.

Projekt domu na indywidualne zmówienie wykonał znany na arenie międzynarodowej architekt pan Marcin Rubik, jeśli była by potrzeba rozbudowy domu o nadbudowę to jest taka opcja. Słoneczny dom dzięki posadowieniu na działce pod kątem uzyskania najkorzystniejszego światła i ażurowości domu. Duże piękne aluminiowe okna, rozsuwane. Okna antywłamaniowe z gazem w środku., trzyszybowe z argonem. Poziom minus jeden jest doświetlony dzięki kaskadzie z półkami na roślinność. Brama garażowa: Hormann, prowadzenie typu L. Brama wjazdowa do zjazdu garażowego oraz druga brama  w ogrodzeniu też automatycznie sterowane. W kosce znajdującej się na ścieżkach zainstalowano czujniki temperatury i wilgoci do automatycznego załączania ogrzewania ścieżki i podjazdu. Niskie koszty utrzymania domu: prąd latem ok 200 pln a zimą 400 pln/miesięcznie i uwaga to są całe koszty energii w tym domu dzięki pompie ciepła NIBE. Podatek od nieruchomości za cały rok i obie działki 292 pln. Można się wprowadzać od razu:) Zainstalowana jest pompa ciepła – głębinowa, najbardziej efektywna i skuteczna.

Nieruchomość nadaje się na dom jak i siedzibę firmy. Nad drzwiami wejściowymi od strony holu jest powieszona klimatyzacja: chłodzi i grzeje sterowana pilotem. Ruchomości znajdujące się w domu i na stałe nie związane z budynkiem będą zabrane. Zostają: zabudowa kuchenna, garderoba rodzinna i garderoba w holu przy wejściu. Luksus.

 

Kontakt do opiekuna oferty:

Katarzyna Kocunik
Kwadraciak Biuro Nieruchomości
tel: 665 811 520
e-mail: kaska@kwadraciak.krosno.pl
www.kwadraciak.krosno.pl

Udogodnienia

Dodatkowe informacje

Podobne nieruchomości