Telefon

726 301 313

Godziny pracy

08:00 - 16:00

Niepowtarzalny dom pod Warszawą – Wilga

Wilga,
08-470, Polska
1982.300zł Na sprzedaż
Domy
  • 360 m/2
Katarzyna Kocunik
Katarzyna Kocunik
Kontakt z doradcą

Wyjątkowa Nieruchomość wybudowana w stylu XIX -wiecznego DWORU POLSKIEGO położona na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości WILGA. Na leśnej działce ok. 5400 tyś – metrowej, porośniętej sosnami i starodrzewem znajduje się ok. 360 m budynek główny, drewniany pokryty gontem oraz domek ( 25m ) również drewniany z przeznaczeniem dla gości.
Budowany z wielką starannością i znajomością tradycyjnej sztuki ciesielskiej utrzymany w doskonałym stanie. Stanowi nie lada atrakcję dla ludzi szukających ciszy, harmonii z naturą i własnej przestrzeni.  Teren posesji oddaje w 100 % piękno krajobrazu letniska w leśnej scenerii.

Wysoki parter na którym znajduje się część dzienna z piękną kuchnią w stylu angielskim, salonem kominkowym i pokojami zakończony wielkim tarasem stanowi serce domu. Pierwsze piętro to 3 sypialnie z łazienką posiadające odrębne garderoby i tarasy. Całość dopełnia podpiwniczenie wykonane z kamienia naturalnego z wielkim piecem – pozostaje do własnej aranżacji np. do rekreacji czy też do pracy. Dodatkowo : wiata na 2 samochody, cudowny ogród z nawodnieniem , oświetlenie posesji, ogrzewanie olejowe bądź kominkowe oraz własne ujęcie wody. Drewniane schody, ręcznie wykonane freski czy też trawertyny oddają elegancję i standard nieruchomości.

Dom do zamieszkania całorocznego z wszelkimi wygodami i możliwościami oraz niespodzianką. Zaledwie 50 km od Warszawy, 50 min jazdy samochodem do malowniczej miejscowości letniskowej z historią. W której wyjątkowa nieruchomość czeka na nowego Nabywcę.  W okolicy pełna infrastruktura. Basen, klub tenisowy , restauracje wszystko czego potrzeba do pełnego wypoczynku.

 

Kontakt do opiekuna oferty:

Katarzyna Kocunik
Kwadraciak Biuro Nieruchomości
tel: 665 811 520
e-mail: kaska@kwadraciak.krosno.pl
www.kwadraciak.krosno.pl

Udogodnienia

Dodatkowe informacje

Podobne nieruchomości