Telefon

726 301 313

Godziny pracy

08:00 - 16:00

Lokal handlowo-usługowy w Sanoku

Sanok,
ul. Zamkowa, 38-500, Polska
4000zł brutto miesięcznie Na wynajem
Lokale
  • 250 m/2

>> Krótki opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal handlowo – usługowy o powierzchni 250m² i wysokości 3m. Lokal znajduje się na I piętrze w Sanoku na ul. Zamkowej obok Zespołu Szkół Ekonomicznych. Składa się z dwóch dużych pomieszczeń (143,33m² i 81m²) oraz dwóch małych magazynów (2×8,2m²), toalety (4,5m²) i klatki schodowej. Na klatce schodowej znajduje się pomieszczenie pełniące funkcję małego magazynu. Na parterze jest sklep spożywczy Żabka, lombard oraz sklep z artykułami biurowymi. Budynek jest murowany, w 2020 roku został ocieplony.

Osoby poszukujące lokalu o takich parametrach zdecydowanie zadowoli potencjał lokalizacyjny. Wokół znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe, które generują ruch a wiadomo, że w usługach jest to kluczowe. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, świeżo po remoncie. Zainstalowane oświetlenie LED zapewnia mniejszy pobór prądu, a co za tym idzie niższe rachunki. Natomiast do obniżenia rachunków za ogrzewanie przyczyniła się również wymiana okien oraz kurtyna powietrzna, która przy wejściu za pomocą strumieni powietrza odgradzają od siebie warunki klimatyczne panujące we wnętrzu i na zewnątrz. Ponadto dostępne jest 9 miejsc parkingowych, istnieje też możliwość powiększenia parkingu. Duża ilość luster, reflektory, nagłośnienie sufitowe sprawia, że jest to świetne miejsce na otwarcie sklepu odzieżowego i podobnych, sali treningowej, fitness, cukierni, gastronomii, żłobka, przedszkola itp. Cena najmu to czynsz w kwocie 4000zł brutto oraz dodatkowo płatne media.

Dostępna jest również opcja sprzedaży tej nieruchomości, gdzie oprócz lokalu na piętrze w cenę wchodzi także pomieszczenie na parterze, w którym aktualnie mieści się Lombard o powierzchni 20m². Cena do negocjacji.

>>Atuty

Lokal dostępny jest od zaraz.
Można aranżować według własnych potrzeb.
Nieruchomość jest po remoncie.
Idealny pod wiele usług.
Wentylacja grawitacyjna.
Dobra lokalizacja.
Parking.
Internet.

 

 

 

Zapraszam na prezentację nieruchomości. Z przyjemnością pokażemy Ci to miejsce.
Kontakt do opiekuna oferty: 665 811 520

Udogodnienia

Dodatkowe informacje

Podobne nieruchomości